Где я? ZANOZA.LVдаугавпилсская жизньpakac → LAHESÕDA, THE VENDETTA un BTB PAKACĀ

Сначала нужно залогиниться или зарегистрироваться.

pakac: LAHESÕDA, THE VENDETTA un BTB PAKACĀ

28.11.2009 20:54, 109 месяцев назад

10. decembrī Preiļos, Liepu ielā 2a, jeb vienkārši PAKAC’ā viesosies igauņu un itāļu hc grupas LAHESÕDA un THE VENDETTA, kurus atbalstīt ieradīsies arī pašmāju techno-core grupa BTB (Beyond The Borders).

Vairāk par ārzemju viesiem:

HC marodieri no Eiropas The Vendetta (Itālija) un Lahesõda (Igaunija) dodas kopējā tūrē pa Austrumeiropu, iekļaujot Baltijas valstis, Poliju, Vāciju un Nīderlandi. Tūre sākās 3. Decembrī Igaunijā Viljandi club Puhas Kuld un ilgst līdz pat 27. decembrim. Tūres ietvaros grupas uzstāsies arī PAKAC, kur tām pievienosies arī vietējie techno-core mākslinieki BTB.

The Vendetta :
www.myspace.com/thevendetta

Hardcore marodieri, strādājuši kopā ar Danny Diablo, Ceekay, Roger Miret (Agnostic Front), The Shotblockers un daudziem citiem. The Vendetta pastāvīgi koncertē daudzviet pasaulē jau vairāk kā 3 gadus, spēlējot gan Itālijā, gan citās Eiropas valstīs, kā arī ASV. Grupa vidēji gadā sniedz 150-180 koncertus un ir spēlējusi kopā ar tādām apvienībām kā Terror, Cockney Rejects, GBH, Exploited, Misfits, Rose Tattoo, Mad Sin, , US Bombs, Anal Cunt un citām HC pasaulē zināmām grupām. Grupa ir pazīstama ar saviem brutālajiem koncertiem, augsto profesionalitāti, kā arī spēju vienmēr rast kontaktu starp klausītājiem un pašiem.
Lahesõda :
www.myspace.com/lahesoda

LAHESÕDA (Igaunija) piedāvā svaigu un traku New York hardcore, kā arī vokālu, kas pāris dziesmu laikā spēj novest līdz muzikālajam orgasmam. Ja grupām Sepultura (heavy metal, death metal) un Earth Crisis (metalcore, hardcore punk) būtu bērns, tas noteikti būtu LAHESÕDA.
LAHESÕDA latviski nozīmē „Līča karš” (militārais konflikts starp ASV un Irāku deviņdesmito sākumā), kurš tika izraisīts aizbildinoties ar cīņu pret terorismu un pasaules miera aizsargāšanu, kaut gan patiesībā bija veids kā iegūt Irākas naftu. Un tieši tādas ir arī tēmas, par ko savās dziesmās runā LAHESÕDA.
LAHESÕDA spēlējusi kopā ar tādām grupām kā No Turning Back, Extreme Noise Terror, Rhinoceros, XKingdomX, RAY, Engage at will, Neaera, Angelreich, P.O.BOX, Good old days.

Sākums ~ 19:00, ieeja 1,50ls ziedojums.

P.S. sākot ar šo pasākumu apmeklētājiem būs iespēja atpūsties, iedzert tēju, uzspēlēt novusu, paklausīties kādu chill-out noskaņu mūziku un vienkārši atpūsties jaunajā, izremontētajā (un vēl pilnveidošanas procesā atrodošajā) iZtabā!

http://www.draugiem.lv/events72983lahesda-the-vendetta-un-btb-pakac

www.pakac.lvКомменты:

blog comments powered by Disqus